Pár slov a obrazov zo stretnutia blogerov v Bratislave

Autor: Róbert Dyda | 19.6.2005 o 10:12 | Karma článku: 11,29 | Prečítané:  5699x

Ak by ste chceli vedieť ako bude vyzerať nový design blog.sme.sk, či sa zruší karma, či majú blogerky krajšie oči ako na fotkách, že Ježura nie je červenovlasá a ako vyzerá Svetielko, mohli ste sa dozvedieť na prvom bratislavskom stretnutí blogerov, ktorého sa zúčastnili aj neBratislavčania.

V rozsahu od 18.45 - 19.30 sme sa zišli na Obchodnej ulici v Bratislave pred Kenvelo fashion café cca dvadsiati blogeri. Celkový počet zúčastnených, sa spolu s tými , čo prišli neskôr ustálil na 22. Tu je prezenčná listina (asbecedne zoradená): Petronela Abaďúrová, Ondrej Bodnár, Jolana Čuláková, Jozef Drahovský, Erik Galamboš, Elena Homolová, Michala Hudecová, Petra Jankovičová, Jozef Javurek, Peter "Petiar" Lachký, Zuzana Karasová, Andrej Kiszling,Jozef Klucho, Martina Kravčíková, Martin Ondrejka, Martin "maaskot" Ruisl, Matúš Ulický, Eva Vlková, Miro Zajko. Za SME prišli - Veľký brat a guru Tomáš Bella, programátorska duša projektu Martin Paulďuro a ja.

Na reálnych stretnutiach ľudí čo sa poznajú len z internetu, je veľmi zábavný prvý moment. Keď sa osoba, ktorú poznáte len z písmen, zmení na reálnu. Pravda, pri blogoch to trochu odpadá, vzhľadom na to, že máme fotografie. Napriek tomu o prekvapenia nebola núdza. Nakoniec môžete sa o tom presvedčiť sami.

Po tom, čo začala diskotéka v Ke.Fa.Café, sme sa presunuli do Slovak pubu. Tam sme pri okrúhlom stole uzavreli všetky zásadné témy (nový design, karmu, diskusie a pod.) a po polnoci sme sa po skupinkách pobrali domov. Bolo to veľmi, veľmi príjemné stretnutie.Sedím si v Kenvelo fashion café a je mi dobre - slniečko 5ka Jankovičová


Po celý čas dobre naladená Eva Vlková s Martinou Kravčíkovou, vedľa nich Jozef Javurek v dialógu s Jolanou Čulákovou. Matúš Ulický a Martin "maaskot" Ruisl pozorne počúvajú za kvetmi skrytu Michalu.


Tento pozdrav pôjde až do Ameriky Luplíkovi - Lucke Plavákovej, ktorá s nami bola aspoň duchom.Jozef Javurek v rozhovore s Martinou Kravčíkovou, Ondrej Bodnár zas počúva "tetu Jolanu" Čulákovú. Evka Vlková pozorne sleduje pánov naproti.


Tak už si zalsúžím ten počítač ?! Dámy a páni tak toto je Svetielko - Zuzana Karasová. Do fotografie sa už nezmestili Petronela Abaďúrová a Martin Paulďuro.Martin Ondrejka v zamyslení, vedľa neho folker Peter "Petiar" Lachký.Že by sa Peťka zľakla chystaných zmien na blogoch ? Tomáš Bella preberá radosti a strasti blogovania s Jozefom Kluchom (za kvetinou) a Jozefom Drahovským.Tomáš Bella za chvíľu ukáže návrh nového designu blog.sme.sk. Publikum je v napätí.


Celý čas vysmiata Michala Hudecová práve niečim zaujala Martina Ruisla a Matúša Ulického. Vzadu Andrej Kiszling a za kvetom Miro Zajko.Zľava - Ondrej Bodnár, Jolana Čuláková, Jozef Javurek a Martina Kravčíková."Myslíš, že mi uveria, že mám parochňu ?" "Komu inému ako nie tebe?" :-) Jolana Čuláková a Jozef Klucho."Aká je šanca, že mi našli boha, kým sme sa tu zabávali ?" Miro Zajko kontroluje blog.sme.sk . Výsledok jeho kontroly sledujú Ondrej Bodnár, Zuzana Karasová a Martina Kravčíková.


Dve slniečka - Peťka Jankovičová a od maľovania bytu odbehnutá Petronela AbaďúrováA takto sme skončili, pri okrúhlom stole sťa Artušovi rytieri. Pokračovanie nabudúce. :-)
(komentáre k fotografiam sú len ilustračné a neobsahujú zachytené reálne výroky)
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

V Bratislave zomrel ďalší cudzinec, zrejme po bitke

Polícia pátra po neznámom páchateľovi.

Komentár Petra Schutza

Strana má šerpu

Recyklácia núl – pozrite si záznamy z NR SR – a bezprizornosti sa ako pokus o zmenu nedajú brať vážne.


Už ste čítali?