Ešte pár slov a obrazov zo stretnutia blogerov

Autor: Róbert Dyda | 20.6.2005 o 14:55 | Karma článku: 11,04 | Prečítané:  4795x

Prvé bratislavské stretko blogerov máme za sebou, spomienky sa usádzajú a keďže mi ostalo ešte pár fotografii, tak ako inšpiráciu pre tých, čo neboli ako aj pre radosť tých, čo boli, vám ponúkam druhú sériu.

Keď si spätne spomeniem na sobotňajší večer, tak najpríjemnejší pocit vo mne vyvoláva fakt, že ľudia rôznych profesii, veku, manželského stavu, vytvorili mimoriadne príjemnú atmosféru. Ono fakt platí to, že atmový fyzik a domovník majú v princípe tie isté radosti a starosti. Teším sa, že na blogu SME je partia takých skvelých ľudí a ´taktiež na ďalšie stretnutia.

Tu je pár fotografií aj s komentármi, ktoré vyjadrujú atmosféru a nie skutočné výroky.A dostanem tričko aj keď nezaspievam ? Zľava Martin Ondrejka, folker Peter "Petiar" Lachký a spoza kvetov vykúkajúci "amplitúr" Zajko. Vpravo "maaskot" Ruisl.Blahosklone sa usmievajúci Jozefovia. Klucho a Drahovský.Tá koťuha s fotoaparátom mi určite urobí hrozné fotky. "Svetielko" Zuzana Karasová a Petronela Abaďúrová.Skutočne ma nominovali v kategórii najkrajší úsmev večera ? Neveriacky sa pýta Eva Vlková.Chlapci z druhej strany stola dokázali upútať pozornosť dám. V popredí Eva Vlková a Martina Kravčíková.Rovnaká situácia v detaile. V pozadí Jolana Čuláková a Jozef Javurek.Tak víla Amálka. No konečne viem, kto sa to na mňa pozerá zo zrkadla. Zuzana Karasová. Martin Paulďuro pozorne sleduje, čo všetko by blogeri chceli, aby doprogramoval.


Ľudia neuveríte aká sms mi prišla zo SMER-u. Vraj, či nechcem pre nich blogovať!!! Miro Zajko, Andrej Kiszling, učupená za žltou ľaliou Zuzana Karasová. Ďalej Michala Hudecová, Martin Ruisl a Matúš Ulický.


Michala Hudecová, Martin "maaskot" Ruisl a Matúš Ulický zjavne nezachytili akú zásadnú sms dostal Miro Zajko. Vedľa neho Andrej Kiszling a hlávka "Svetielka".Nie život ale čašník na dotykovej obrazovke vystavuje Ondrejovi Bodnárovi účet. Zľava Martin Ruisl, Jolana Čuláková, Jozef Klucho a Elen Homolová (všimnite si tú výšku).


Ľudia nezabudol som na niečo ?! Andrej Kiszling. Vzadu Tomáš Bella.


Je to dobré, neklesla nám karma! Miro Zajko, "Svetielko" Zuzana Karasová a Martina Kravčíková.Ten človek tam snáď účtuje aj naše miery! Ešte, že nie som taká vysoká. Jolana Čuláková a Eva Vlková


Za okrúhlym stolom sa napokon všetci usmievali. Napokon prečo aj nie. Veď bolo super. Zľava Tomáš Bella, Jozef Drahovský, 5ka Jankovičová, Andrej Kiszling, Peter "Petiar" Lachký a Michala Hudecová. Do objektívu sa už nevošiel celý Matúš Ulický.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

V Bratislave zomrel ďalší cudzinec, zrejme po bitke

Polícia pátra po neznámom páchateľovi.

Komentár Petra Schutza

Strana má šerpu

Recyklácia núl – pozrite si záznamy z NR SR – a bezprizornosti sa ako pokus o zmenu nedajú brať vážne.


Už ste čítali?